Teknik Özellikler

Home  /  TimeLapse Hakkında  /  Teknik Özellikler

SarloCreative TimeLapse sistemi , 3G Network üzerinden erişilebilir , yani herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden çekilen görüntülere gerçek zamanlı erişime sahiptir. SarloCreative video kamera sistemleri uzaktan şantiye izlenmesine olanak sağladığı gibi, şirketlerin daha etkin bir kontrola sahip olmasına ve maliyet azaltmasına yardımcı olmaktadır.
SarloCreative TimeLapse sistemleri, varlıkların korunmasını artırmak, seyahat harcamaları azaltmak, kolayca alt yüklenicileri yönetmek, program sorunları ele almak ve aynı zamanda süreç boyunca muhteşem bir görsel HD arşiv oluşturmayı sağlayacak.
SarloCreative TimeLapse  Kamera sistemi yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek için sanatı yüksek çözünürlüklü SLR teknolojisi ile bütünleştirir. Daha sonra web sayfalarında, masaüstü ve akıllı telefonlar, yanı sıra özel uygulamalar ile entegre eder.
Ayrıca hareket, ışık ya da başka sensörler ile geçen araçlar, yaban hayatı ve yıldırımlar gibi dış olayları görüntüleyebilirsiniz. Hatta Infra-Red ve Ultraviyole spektrum kameralar gibi geniş ilave özellikler ile sistem geliştirilebilir..
SarloCreative TimeLapse Kamera Sistemi Farkını Yaşayın!
SarloCreative, Ankara merkezli, Türkiye’nin saygın firmalarından bazılarına hizmet veren, Türkiye’nin önde gelen inşaat ve madencilik time lapse fotoğraf sistemi sağlayıcılarından biridir.

Teknik Özellikler

24+MP Kamera

SarloCreative TimeLapse sistemi, piyasada bulunan son teknoloji 24+MP Dijital SLR kamera ve lensleri kullulanır. Bu da yüksek keskinlik ve kalitede görüntüler elde etmemize olanak tanır.

3G Internet Bağlantısı

SarloCreative TimeLapse sistemi 3G Network üzerinden erişilebilir , yani internet bağlantısı olan herhangi bi yerden gerçek zamanlı olarak çekilen fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Görüntü İndirme

SarloCreative TimeLapse sistemi , 3G Network üzerinden gerçek zamanlı olarak çekilen fotoğrafları bilgisayarınıza ya da akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

HD Timelapse Filmi

SarloCreative TimeLapse sistemi, büyük boy projeksyonlarda ve ekranlarda da herhangi bir kalite kaybı yaşamadan izleyebilmeniz için High Definition’dan 4K’ya kadar farklı çözünürlüklerde görüntü kaydedebilir.

Güneş Enerjisi

SarloCreative TimeLapse sistemi, güneş enerjisi ile çalışabilmektedir. Bu da sistemin hemen hemen her yere kurulabilmesi anlamına gelmektedir.

IP65 Standardı Koruma

SarloCreative TimeLapse sistemi, IP65 standardı özel yapım muhafazalarıyla yerleştirilmektedir. Bu da özel projelerinizie ait görüntülerin güvenliğini sağlar.

cam2