Hizmetler

Home  /  TimeLapse Hakkında  /  Hizmetler

Özellikler ve Avantajlar

 • SarloCreative TimeLapse sistemi , çarpıcı HD TimeLapse videolarının yanı sıra, yüksek kaliteli görüntüler üretebilen 24+ megapiksel SLR ultra geniş lenslere sahiptir. Bu da, sadece pazarlama ve reklam malzemeleri için muhteşem içerik üretmek için değil, her biri için ayrı ayrı tarih ve saati kaydedilmiş fotoğraflar ile yaşanabilecek kaçınılmaz anlaşmazlıkları çözer.
 • SarloCreative TimeLapse sistemi , görüntülere gerçek zamanlı uzaktan erişim sağlayan tek sistemdir. Bunu en iyi proje videosunun yüksek kaliteyi sağlamak için profesyonel bir düzenleme hizmeti ile birleştirilir.
 • Önemli kilometre taşları ve paydaşlar ile görüşmeler yerinde Timelapse görüntülerini birleştirerek sunumunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın.
 • Timelapse filmlerde uzun yıllar tecrübesi olmasının yanı sıra kısa filmler ile reklam filmlerinde de tecrübeye sahip yönetmen ve editör ekibimiz, sizin istek ve ihtiyaçlarınızı anlamak ve ona uygun çözüm üretmek için yeterli deneyime sahiptir. Biz dinleriz, yapar ve biz teslim ederiz. Bu da üçüncü kişileri süreçten çıkartarak daha etkin ve çabuk sonuç almamızı sağlar. Post-prodüksiyon ekibimiz, filmlerin ihtiyacı olan ve onları bir adım öteye götürecek ‘hileli’ yönetmleriyle rakipsiz filmler ortaya çıkarır.

SARLOCREATIVE DENEYİMİNDEN FAYDALANIN!

Montaj, yükleme ve kamera sistemi korumak için deneyimli ekibimize güvenin. Sistem küçüktür ve tamamen SarloCreative personeleri tarafından yerleştirilir. Bu da elektrikçiler ve telekomünikasyon uzmanları gibi üçüncü parti yüklenicilerin katılımını ve sizin teknik bilgiye gereksiniminizi gerektirmeden sistemin kurulmasını ve aktif hale getirilmesini sağlar.

Kurulumdan önce SarloCreative ekibi en yüksek kalitede görüntü sunmak için mümkün olan en iyi yerleşim yerini araştırır.

 • Vaziyet planı üzerinde ve yerinde ayrıntılı inceleme yapılır.
 • Deneyimli ekip tarafından kamera ve lens kombinasyonu hazırlanır.
 • Teknik ekip görüntülerin hangi aralıkla toplanacağını hesaplar.
 • Kameralar yerleştirilir ve kayıda başlar

Bugün sizin için en iyi çözümü belirlemek için uzman kadromuz ile ücretsiz danışma için arayın.

 • Bir telefon: tüm süreç için tek kaynak yönetimi
 • Eğitimli personel tarafından uzman tavsiyesi
 • Özel kamera çözümleri


cam3

Danışmanlık

SarloCreative TimeLapse sistemi uzman hizmetleri ile zaman ve paradan tasarruf edin.

SarloCreative, Timelapse kamera sistemi kurulmundan önce ve sonra her adımda gerekli profesyonel danışmanlık hizmetini vermektedir

İmaj Yönetimi

Hava koşulları ve çevresel etmenler kontrol edilemez ama; editörlerimiz, TimeLapse kamera sisteminden görüntüleri günlük alarak, timelapse filminde rahatsızlık oluşturabilecek her türlü detayı inceler ve müdahale eder. Karanlık günler, yağmur, müdahaleci gölgeler, hatta bazı bulut desenleri, oluşturulacak son filmdeki görüntü ve prodüksyon kalitesini etkilebileceği için, tüm süreç boyunca elde edilen görüntüler, mesai saatleri içerisinde olsun ya da olmasın editörler tarafından elle seçilir ve düzenlenir.

Görüntü İşleme

SarloCreative post-prodüksiyon işlemleri eşsizdir; sinema sektöründe yıllardır kullanılan en güncel yazılım paketleri ile karmaşık iş akışı sonunda TimeLapse ve tanıtım filmleri elde edilir. Post-Prodüksyon ekibi, uzun vadeli timelapse filmlerinin doğasında bulunan sorunları ortadan kaldırmak için bir dizi özel geliştirilmiş efekt uygular. Kompozisyon ayarlamak, yakınlaştırma ve kaydırma, doğru renk dengesi ayarlama gibi ince dokunuşlar yapıldıktan sonra filminiz, doğal, dinamik ve heyecan verici bir deneyim sunar.

Seslendirme ve Özelliştirlmiş Müzik

Filminizi tamamlamak için SarloCreative çözüm ortakları ve sanatçılarla birlikte çalışarak, filminize özel tema müziği hazırlar. Melodileri SarloCreative’in geniş kütüphanesinden seçebileceğiniz gibi sizin için özel hazırlanmış müzik ile tamamlanan filminiz heyecan verici bir deneyim sunar.

Kurgu

Yönetmenler ve editörler projenizin en hareketli anlarını yakalamak ve dinamik görüntülerini yakalamak için sizinle birlikte çalışır. TimeLapse ve tanıtım filminin en iyi kalitede tamamlamak için son teknoloji ekipman ve yazılımları kullanarak filmleriniz HD, FullHD 2.5K ve 4K olarak hazırlanır. Şimdiki ve gelecekteki müşterilerinize en iyi vitrini sunmak için uzman kadromuza güvenin.

Farklı Formatlarda Teslim

SarloCreative hazırlanan filminizi her türlü medya oynatıcalrda izlenebilecek formatlarda hazırlar. İsterseniz DVD oynatıcınızda, Youtube’da, ya da akıllı telefonlarınızda filminizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. SarloCreative hizmetinin bir parçası olarak, gelişmiş ve sunumlar ve pazarlama malzemesi kullanılmak üzere hazırlanmış, düzenli, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar alacaksınız. Bu görüntüler size sunulan paketin bir parçasıdır.