Tanıtım Filmi

Home  /  Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi çekimlerini sizler için profesyonel kadro ile planlıyor hazırlıyor ve kurguluyoruz.

Tanıtım Filmi Nedir?

Kurumsal Tanıtım Filmi, bir firmanın da kendisini muhataplarına doğru ifade edebilmesi için hazırlanan filmlerdir.

Kurumsal Tanıtım Filmi ile Reklâm Filmlerini birbirine karıştırılmamalıdır. Reklam filmleri imaja yönelik olarak gerçekleştirilir ve genellikle gerçeklikten uzaktır. Tanıtım filmleri ise tamamen firma kimliğini yansıtan, firmanın geçmişini, ürünlerini ve hizmetlerini; imalat, üretim ve hizmet aşamalarıyla gözler önüne seren ve hedef kitlenize ulaşan bir içerik oluşturur. Tanıtım Filmlerinde mekân ve kişiler kitleye doğrudan aktarılır. Son on yılda tanıtım filmleri her sektörden her firma için bir zorunluluk haline gelmiştir. Profesyonel olarak modern teknolojinin nimetlerinden yararlanan hem göze hem kulağa hitap eden bir firma rakiplerinden bir adım öne geçer. Şarlo Creative hazırladığı yaratıcı filmlerle sizi bir adım ileri taşır.

SARLOCREATIVE metin yazarları ve yaratıcı ekibi, firmanıza en uygun tanıtım filmini hazırlar.

Tanıtım Filmi Ne İşe Yarar?

  • Yurt içi ve dışında firmanın tanıtılmasını sağlar.
  • Son kullanıcıya ve iş ortaklarına firmanın nitelikleri aktarılır.
  • Ürün tanıtımları yapılır.
  • Zaman etiketli fotoğraflar aracılığıyla uyuşmazlıklar çözülür.
  • Eğitim amaçlı kullanılır.

Tanıtım Filmi Profesyonel


Tanıtım Filmi Hizmetleri

Konsept

Konsept aşamasında SarloCreative ajanslarla işbirliği kurar. Önce tanıtım için bir konsept geliştirilir. Konsept hazırlanacak tanıtım filminin, Senaryo, tanıtım filminin süresi, kaç gün profesyonel video çekimi yapılacağı, çekim yerleri (yurtiçi, yurtdışı), kullanılacak video çekim ekipmanları, aktörler, müzik, motion graphics (hareketli grafik) animasyon gibi detaylarını ortaya çıkarır. İş akışı konseptte belirlenen detaylara göre ilerler.

Çekim

Tanıtım filmine yönelik çekimler, konsept çalışmada belirlenen senaryo ve detaylar doğrultusunda çekimi yapılacak mekanlara göre veya bütçeye göre kamera, ışık gibi teknik ekipmanlar, havadan görüntüleme ekipmanı, timelapse kameralar ile gerekiyorsa deneyimli oyuncular kullanılarak gerçekleştirilir.

2D/3D Animasyon

Konsept çalışma doğrultusunda hazırlanan filmlerde, grafik, animasyon, 3D modelleme, logo tasarım gerekliliği olabilir. Bazı durumlarda özel animasyonlar ve modelleme gerekebilir. Örneğin bir inşaat firması için daha tamamlanmamış bir inşaat alanının çekilmesi fayda getirmeyeceğinden dolayı inşaatın projeleri modellenerek hazırlanan filmde yeralabilir ya da bir sağlık firması için insan iç organlarının modellenmesi animasyon yapılması mümkün olabilmektedir.

Seslendirme ve Özelliştirlmiş Müzik

Hazırlanan senaryo gereği seslendirme yapılması gerekiyorsa, Türkçe ve hemen hemen tüm diğer dillerde seslendirme ya da altyazı hazırlanabilmektedir.
Ayrıca filminizi tamamlamak için SarloCreative çözüm ortakları ve sanatçılarla birlikte çalışarak, filminize özel tema müziği hazırlar. Müzikleri SarloCreative’in geniş kütüphanesinden seçebileceğiniz gibi sizin için özel hazırlanmış müzik ile tamamlanan filminiz heyecan verici bir deneyim sunar.

Kurgu

Yönetmenler ve editörler, süreç içerisinde hazırlanan, çekim, animasyon, seslendirme ve müzikleri birleştirerek filmin en iyi kurgusunu hazırlamak için sizinle birlikte çalışır. Tanıtım filminin en iyi kalitede tamamlamak için son teknoloji ekipman ve yazılımları kullanarak filmleriniz gerektiği durumlarda HD, FullHD 2.5K ve 4K olarak hazırlanır.

Farklı Formatlarda Teslim

SarloCreative hazırlanan filminizi her türlü medya oynatıcalrda izlenebilecek formatlarda hazırlar. İsterseniz DVD oynatıcınızda, Youtube’da, ya da akıllı telefonlarınızda filminizi rahatlıkla izleyebilirsiniz ya da kendi internet sayfanız içerisine yerleştirebilirsiniz.

Blog Yazılarımızı Kaçırmayın

Bu bilgi sizin için faydalı oldu mu?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...