SarloCreative 2017 yılında neler yaptı?

Home  /  Genel  /  SarloCreative 2017 yılında neler yaptı?

On Ocak 9, 2018, Posted by , In Genel, With No Comments

2017 yılına başladığımızda KOLİN İnşaat ile Ankara Metrosu Çayyolu Depo Sahası ve Başkentray projelerinin dokümantasyonuna devam ediyorduk. Çayyolu Depo Sahası bitme noktasına geldiğinde belgesel çalışmalarına başladık. Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Moment Beştepe Ofis Projesi ilerledikçe biz de ilerledik.

Erzincan’ın küçük ilçesi İliç’de yer alan Çöpler Altın Madeni Sülfit Tesisinin timelapse çekimlerine başladık. Yine aynı dönemde Türkiye’nin diğer ucu Tekirdağ’da, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nın timelapse çekimlerini ve proje dokümantasyonunu hazırlamaya başladık.

Yaz sıcağında Tarsus’ta 100 metrelik fabrika bacasının üzerinden, Else Enerji için Mersin Şişecam Fabrikası’nın çatısına kurulan Türkiye’nin en büyük Güneş Enerjisi Santrali’nin kurulumunun 3 aylık timelapse çekimini yaptık.

2017 yılı timelapse çalışmaları için oldukça hareketliydi bir yıldı. İstanbul Durusu’da, Mimar Can Tamirci’nin tasarımını yaptığı villa ile Ankara Çayyolu’nda Gökhan Aksoy Mimarlık tarafından tasarlanan Metropol Yapı Denetim A.Ş.’nin timelapse çekimlerine başladık. Ayrıca 2017 yılında kendi içimizde bir ilki gerçekleştirerek bir camii inşaatının timelapse çekimlerine başladık.

Bu sırada Konya Taşkent’te yapılacak koruma ve yenileme projeleri için tanıtım filmi hazırlıklarına başladık. Hakkari Yüksekova’da yapılan TOKİ konutlarının da çekimlerini yaptık.

2017 yılında başımızı inşaatlardan kaldıramadık. Ama tüm bu çalışmalarımızın yanında, Karsis ve MCI fuarcılık için fuar tanıtım filmi, GEN İlaç için Kurumsal Tanıtım Filmi ve Etkinlikleri kapsamında gösterilmek üzere birçok kısa film hazırladık. 2017 yılını Van ve Bitlis Bölgesi’nde 10 farklı sulak alan için hazırlanacak tanıtım filmlerinin çekimlerini bitirerek tamamladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir