Havadan Görüntüleme

Home  /  Havadan Görüntüleme

SarloCreative, kadrosundaki  uzman ekibi ile havadan çekimler konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. SarloCreative hava çekimleri radyo kontrollü profesyonel model helikopterler  ile gerçekleştirmektedir.

Radyo kontrollü uzaktan kumandalı helikopterler gerçek helikopterin inemediği irtifalarda farklı açılarda görüntü alma imkanı tanımaktadır. Kullanılan model helikopterler tamamen profesyonel çekime yönelik olarak tasarlanmış cihazlar olup  temiz, titreşimsiz ve sallantısız görüntü alınabilmektedir. Profesyonel havadan çekim model helikopterleri ile her sektöre yönelik (sinema,dizi,tanıtım filmi) kameralar ile çekimler gerçekleştirilebilmektedir. Özel olarak tasarlanan ve geliştirilen  kamera taşıma  aparatları kullanılarak hava şartlarına (rüzgar vb.) bağlı olarak sıfıra yakın titreşimsiz FullHD video görüntüleri alınabilmektedir.

Havadan görüntüleme sistemleri

Havadan Görüntüleme Ankara
Hava koşullarına bağlı olarak 1 metre ile 1000 metre yükseklik arasında stabil olarak yüksek çözünürlükte 24Mpixele varan çözününürlüklerde fotoğraf ve FullHD video görüntüsü çekilebilmektedir.

SarloCreative deneyimli pilot ve kamera operatörleir ile her türlü açık alanda olduğu gibi kapalı alanlarda da (müze, depo, fabrika, ofis, ev) uçuş gerçekleştirebilmektedir.
Havadan Görüntüleme Hizmetleri

Danışmanlık

Çekimden önce, çekimlerin hangi tarihlerde ve hangi uçuş planına göre yapılacağı programlanır. Pilotlarımız ve kamera operatörlerimiz, sizin için önemli olan çekim açılarını belirler ve uçuş planını hazırlar.

Uçuş ve Çekim

Uçuşlar herhangi hava muhalefeti yoksa belirlenen tarihlerde, uçuş planına göre gerçekleştirilir. İster tek kare fotoğraf ihtiyacınız olsun ister 1 saatlik hafadan videoya ihtiyacınız olsun, pilotlarımız, helikopterlerin havada kalma süresi bitinceye kadar sizin için ilave fotoğraf ve görüntü toplamaya devam eder.

Kurgu ve Farklı Formatlarda Teslim

Kurguya ihtiyacınız olmayabilir, ancak SarloCreative yönetmenleri ve editörleri; kalkış ve iniş anlarında oluşabilecek ölü görüntüler ile hava koşullarındaki ani değişimler gibi nedenlerle oluşabilecek niteliksiz görüntüleri sizin için temizler. Ayrıca SarloCreative hazırlanan, filminizi her türlü medya oynatıcalrda izlenebilecek formatlarda hazırlar. İsterseniz DVD oynatıcınızda, Youtube’da, ya da akıllı telefonlarınızda filminizi rahatlıkla izleyebilirsiniz ya da kendi internet sayfanız içerisine yerleştirebilirsiniz.

Havadan görüntüleme örneklerimiz için vimeo kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz. Havadan görüntüleme sistemlerinde kullandığımız araçlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Havadan görüntüleme profesyonel olarak planlı ve programlı yapılması gereken bir iştir ve ciddiyet gerektirir. Gerek kullanılan ekipman, gerek kullanılan malzeme ve görsel sanat yönetmeni bakımından titizlikle yapılmalıdır.